Klavye Delikanlıları 1.Bölüm Fragmanı

Klavye Delikanlıları 1.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Klavye Delikanlıları dizisinin ilk bölümü yakında sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen diziyle ilgili fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Klavye Delikanlıları son fragmanı yayınlandı!

Başrollerinde Rasim Öztekin, Vildan Atasever, Kaan Yıldırım ve Uraz Kaygilaroglu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Klavye Delikanlıları bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

  Klavye Delikanlıları 1.Bölüm Fragmanı
  FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/l92bm

  Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Yeni Bölüm Özeti

  Bayram ve Kerem küçük yaşlardan itibaren insanlarla çok fazla diyalog kuramadıkları için asosyal olmuş ve bütün vaktini bilgisayarda geçiren iki yakın arkadaştır. İnsanların yüzlerine söyleyemediklerini bilgisayar vasıtasıyla dile getirip bir de üstüne para kazanıyorlardır. Yani kısaca “TROL” olmuşlar. Bayram’ın kuzeni ve bizimkilerin tam tersi bir karakter olan Kuzen Volki Amerika’dan dönmüştür. Dijital dolandırıcılık yapmak için takım kuruyordur. Bayram ve Kerem’i peşinden sürükleyerek yeni nesil bir dolandırıcılık şebekesinin içine sokar. Takımda bir eksik kalmıştır; Seyran. Güzelliği ve zekası sayesinde bir dolandırıcılık abidesi olan Seyran da ekibe katılır. Özellikle zengin insanları kredi kartları üzerinden dolandırmayı hedefleyen ekibimizi uzun soluklu, bol maceralı ve aşırı komik bir yolculuk bekliyordur.

  2 Yorum Var

  1. kemal

   12 Eylül 2017 - 09:38

   mükemmel olmuş kesin izlenir

  2. FA1TH

   11 Eylül 2017 - 22:34

   BOMBA GİBİ GELİYOR…

  © 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.